Суспільство повинне зрозуміти,
що через вчителя ми будуємо нову школу
і нове ставлення до дітей.
Л.Гриневич
У закладах освіти району триває напружена робота щодо застосування на практиці основних постулатів Концепції Нової української школи. Виникають питання, проблеми, які потребують відповідей, знань та управлінських умінь, а ще – з’являється досвід роботи з даного напрямку, напрацьовується власний почерк кожного закладу загальної середньої освіти.
29 січня 2019 року відбувся семінар-прктикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Забезпечення методичного супроводу реалізації Концепції Нової української школи» , на якому було презентовано модель роботи Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» з питань реалізації Концепції Нової української школи та державного стандарту початкової освіти. Заступник директора з навчально-виховної роботи Залузького НВК Котяш Л.Л. за тренінговою технологією спрезентувала присутнім ранкову зустріч як шлях розвитку комунікації учасників освітнього простору; науково-методичні напрацювання з використання різних форм роботи з педагогами , батьками, учнями (зустрічі-діалоги, конференція партнерів, «Світове кафе»), систему покрокового створення бази даних у закладі щодо рівня медіаграмотності педагогів, навчання керівників та педагогів закладу на онлайн-платформах МОН України, інтернет-ресурсах, які дозволяють освітянам значно розширити можливості науково-педагогічної, інформаційно-методичної, фахової, дидактичної , психологічної підготовки до реалізації державного стандарту початкової освіти та Концепції НУШ. Приємно здивувала присутніх інформація про те, що сама Котяш Л.Л. пройшла навчання та отримала відповідні сертифікати з 17-ти курсів, за що отримала грамоту як активний учасник медіанавчання . Учасники семінару мали змогу опрацювати документацію Залузького НВК з проблем реалізації Концепції НУШ.
У рубриці семінару «Наш офіційний відділ» зі слухачами заняття опрацьовано порядок підготовки та проведення ЗНО-2019 (навчання провела методист районного методкабінету Колода М.В. ), документи МОН України щодо завершення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.
Підсумком заняття стали слова Міністра освіти і науки України Л.Гриневич :
«Необхідно завжди пам'ятати, що від рівня професійної компетентності вчителя багато в чому залежить якість освіти».